Dumáte někdy nad tím, s jakým zdravotním problémem vzít psa k veterináři, kdy navštívit pohotovost a kdy to naopak snese odkladu? Právě nad tímto tématem jsme se sešly s veterinářkou Aničkou Šrenkovou. Probíraly jsme témata jako žaludeční potíže, průjmy, zvracení, všechny možné bouličky po těle, píchnutí včelou, torze žaludku apod., ale také fungování pohotovostí. Zamýšlely jsme se také nad tím, proč veterinárních pohotovostí celkově ubývá a co pro jejich zachování můžeme udělat my klienti.

Tento podcast má také bonusovou část, ve které probíráme například to, na co dbát, pokud má náš pes problém s močením a proč to může být život ohrožující stav, problematiku nemocí pohlavního ústrojí fen, záněty dělohy apod. Dále si povídáme o tom,  jak mohou spolupracovat veterináři a trenéři zvířat, jaká jsou negativa provozování veterinární pohotovosti atd.
K bonusu získáte přístup po připojení se do platformy Herohero, kde najdete Pejskárium fanklub.

V podcastu zmiňujeme: 

 

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

Součástí podcastu je také bonus, ve kterém jsme s Aničkou probraly problémy s močí a pohlavními orgány, záněty dělohy apod, ale také se tam blíže věnujeme problematice pohotovostí. Najdete ho na Pejskárium Fanklubu na Herohero.

Je to platforma, na které můžete podpořit moji tvorbu v ceně jednoho kafe měsíčně a dostat tak přístup k bohatému bonusovému materiálu i dalším výhodám.

 

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.