O papillonech už jste někdy pravděpodobně slyšeli, kdo je to phalène  se dozvíte právě v tomhle podcastu, který je věnován plemeni malý kontinentální španěl. Máte v tom nepořádek? Paráda, tak to je čas pustit si nový podcast!

O malých společenských sympaťácích jsem si povídala s Janou Feranovou, která má chovatelskou stanici Estonville. Uvědomila jsem si, že papillon je první takhle malinké plemeno, kterému je věnovaný podcast. A tak se kromě klasických témat dostalo taky na to, jaký je život s malým plemenem, na co musí majitelé dávat pozor, jaké nevýhody to má v chovu a jak u tohohle plemene chovatelé přistupují k prodávání štěňat do rodin s dětmi. Dostalo se i na téma uštěkanosti, zvedání malých psů před velkými a za mě velezajímavé téma byla otázka dlouhověkosti.

Tento podcast má také bonusovou část, ve které probíráme například to, jestli majitelé Papillonů řeší s těmito pejsky i nějaké problémové chování u plemene typické, jak jsou na tom s uštěkaností, jaký mají vztah k dětem a proč někteří chovatelé i u tohoto plemene váhají s prodejem štěňat do rodin s malými dětmi i to, zda se Papilloni dělí na sportovní a výstavní linii, případně zda se to dá předpokládat do budoucna.

K bonusu získáte přístup po připojení se do platformy Herohero, kde najdete Pejskárium fanklub.

V podcastu zmiňujeme: 

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:


Líbí se vám podcasty Pejskárium a chcete je mít k dispozici ještě dříve včetně bonusů? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero! Je to platforma, na které můžete podpořit moji tvorbu v ceně jednoho kafe měsíčně a dostat tak přístup k bohatému bonusovému materiálu i dalším výhodám.

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.