Kavalír king charles španěl je veselé společenské plemeno, se kterým se můžete věnovat celé řadě aktivit a zároveň někdy jen tak lenošit na gauči. I proto si kavalíři získali srdce spousty lidí a jedná se o plemeno, které je velmi oblíbené.

Mým hostem byla v tomto dílu podcastu mladá nadějná kynoložka Linda Víšková. Povídaly jsme si nejen o historii Kavalírů a rozdílech mezi Kavalíry a King Charles španěly, ale také o povaze těchto pejsků i jejich sportovních úspěších a přípravách na výstavy. 

Foto: Martina Irglová

 

V podcastu zmiňujeme:

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

Součástí podcastu je také bonus, ve kterém jsme s Lindou probrali péči o srst kavalírů, ale také různé sporty, kterým se lze s kavalírem věnovat. Najdete ho na Pejskárium Fanklubu na Herohero.

Je to platforma, na které můžete podpořit moji tvorbu v ceně jednoho kafe měsíčně a dostat tak přístup k bohatému bonusovému materiálu i dalším výhodám.

Kavalír King Charles španěl (vlevo) a King Charles Španěl (vpravo); foto: CHS Buco Cassanova

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Úvodní foto: CHS ze Starého Dvora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.