Sportovní kynologie je disciplína, která má nejen u nás asi nejdelší historii. I proto tohle téma nesmělo chybět mezi mými podcasty. Jestli jste do dneška nepochopili, jak vlastně ta sportovka vypadá, jaké jsou její disciplíny, co znamenají všechny ty složité zkratky zkoušek a jak se v tom vyznat, po tomhle dílu budete mít určitě jasno. Hostem byl Honza Farkač, který se sportovce věnuje už dlouhou dobu a zároveň se zajímá i o moderní přístupy v tréninku.

 

 

Součástí podcastu je také asi 45 minut dlouhý bonus, ve kterém jsme se dostali do mnohem větší hloubky, probrali plemena vhodná pro sportovku a třeba i to, jak se pozná dobrý figurant. Bonus vřele doporučuji k poslechu, najdete ho na Pejskárium Fanklubu na Herohero.

Je to platforma, na které můžete podpořit moji tvorbu v ceně jednoho kafe měsíčně a dostat tak přístup k bohatému bonusovému materiálu i dalším výhodám.

V podcastu zmiňujeme:
– Honzův Facebook
– Honzovy stránky na Dogresu

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

 

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.