Téma soužití dětí a psů a je samozřejmě pro mě teď aktuální, nicméně hádám, že bude aktuální i pro spoustu dalších lidí.

Vždycky když holky vidím, jak to koulí s dětmi a pejsky, nestačím zírat a jsem přesvědčená, že pro vás tenhle díl bude taky užitečný i třeba pokud děti teď vůbec neplánujete, ale psa máte a tušíte, že by za jeho života ještě mohli přijít do toho vašeho 🙂

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

 

V podcastu se odkazujeme také na předchozí epizodu, která se věnovala konkrétně přípravě na příchod miminka do domácnosti se psem.

Chcete si poslechnout i bonusovou část tohoto podcastu? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero! To je česká platforma, díky které můžete v ceně jednoho kafíčka měsíčně podpořit moji tvorbu a vznik dalších dílů tohoto podcastu. Na oplátku dostanete vstup do kompletního archivu bonusových materiálů a spoustu dalších výhod :-).

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Za střih a úpravu podcastu děkuji Terezce, která stojí za projektem “Kreativní brejloun”,  její krásné psí ilustrace najdete na Instagramu.

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!


Poznámka pod čarou:
Rozhovory v podcastech reprezentují také osobní názory hosta, které se nemusí vždy shodovat s tím, co šířím sama za sebe v rámci svých dalších kanálů. 

One Reply to “Jak na soužití dítěte a psa – Bára Zbírkovská & Radecha Spudilová”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.