Italský chrtík je opět plemeno, které pro mě bylo velkou neznámou. Potkávám jich ale čím dál tím více a tak jsem byla zvědavá, jací vlastně jsou!

Jsou opravdu tak křehcí, jak vypadají? Opravdu pochází z Itálie? Jaká specifika má péče o tyhle pejsky např. v zimě? A jsou to opravdu tak trochu prasátka, co se čistotnosti týče?

 

Italský chrtík dostihy

Na tyhle a mnoho dalších otázek mi odpověděla autorka knihy Italský chrtík – Aristokrat s duší klauna a majitelka chovatelské stanice Gil-Endor, které dělají chrtíci společnost už od roku 1985!

 

Helena Podaná

 

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

 

Chcete si poslechnout i bonusovou část tohoto podcastu? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero! To je česká platforma, díky které můžete v ceně jednoho kafíčka měsíčně podpořit moji tvorbu a vznik dalších dílů tohoto podcastu. Na oplátku dostanete vstup do kompletního archivu bonusových materiálů a spoustu dalších výhod :-).

Italský chrtík štěně

 

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Za střih a úpravu podcastu děkuji Terezce, která stojí za projektem “Kreativní brejloun”,  její krásné psí ilustrace najdete na Instagramu.

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!


Poznámka pod čarou:
Rozhovory v podcastech reprezentují také osobní názory hosta, které se nemusí vždy shodovat s tím, co šířím sama za sebe v rámci svých dalších kanálů. 

3 Replies to “Italský chrtík – Helena Podaná

  1. Jsem moc ráda, že jste vybrala výborného hosta na toto specifické chrtí plemeno. Italáček je milující, srdečný, inteligentní a obča i praštěný chrt, který opravdu stojí za povšimnutí a pochopení mezi lidmi i pejskaři.

  2. Paní
    Podaná = chrtíci. Moc pěkný článek ,přeposlali jsme majitelům našich štěňátek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.