Téměř každý měsíc se vás na Instagramu snažím inspirovat nějakou výzvu a v červnu tomu nebude jinak!
Jaro a léto je totiž ve znamení výletů, objevování nových míst a dovolených. Na spoustu z nich
s sebou samozřejmě bereme pejsky, a tak jsem se rozhodla zařadit výzvu ke sbírání vzpomínek.

 

 

Možná to bude trochu klišé, ale jedním z neduhů všech chytrých technologií je to, že fotek sice máme spousty, ale málokdy se dokopeme k tomu, nechat si je vytisknout a vytvořit z nich nějakou hmotnou vzpomínku, jako to bylo běžné dřív. Přitom se z nich dají udělat tak krásné věci! V jednom z minulých článků jsem vám představila Deník mého psa od Mementerry. A teď pro vás mám tip na další naprosto skvělý nápad, který má na svědomí sympatická Zuzka z Moje Česko.

 

Fotek sice máme spousty, ale málokdy se dokopeme k tomu, nechat si je vytisknout a vytvořit z nich hmotnou vzpomínku.

 

Když jsem tuhle nádheru poprvé viděla, říkala jsem si, že to je přesně ten tip dekorace, která vám bude dělat radost pokaždé, když se na ni podíváte.

Jde o samolepící korkovou mapu, kterou si sami poskládáte a nalepíte na jakoukoliv stěnu. A postupně z ní pomocí fotek z výletů a zážitků uděláte jeden velký cestovatelský deník, který navíc vypadá nádherně.

Nebudu kecat, to skládání a lepení mapy je trošku výzva, zvlášť když jste slepou mapu viděli pěkných pár let zpátky, ale na druhou stranu je to super relax.

 

 

V balení dostanete mapu, případně matroš na korkové samolepící rámečky, hmotu na připevňování fotek a špendlíky, kterými si můžete fotky přidělat buď přímo do mapy (na to doporučuju menší formát fotek) nebo z nich táhnout provázek mimo mapu, tak, jak jsem to udělala já. Fotky jsem nechávala dělat v rychlo kiosku v DM drogerii, vyšly na pár kaček a dá se tam nastavit formát na čtvercové fotky i s rámečkem. Navíc je máte fakt hned hotové a můžete začít tvořit.

 

 

Naše mapa je ještě v procesu, fotky přidávám postupně, tak jsem vám vyfotila, jak to vypadá teď. Po prázdniných dám určitě update, jak jsme ji vyšperkovali! Chystáme se totiž na spoustu toulek po republice :-).

 

 

Kromě mapy Česka si můžete pořídit i Evropu nebo celý svět a udělat třeba z jedné stěny doma obrovskou vzpomínku na dobrodrůža, pokud cestujete hodně. Za mě naprosto skvělý nápad, Zuzce neuvěřitelně fandím. Přišla totiž s věcí, která je v dnešní uspěchané době skutečným balzámem na duši a navíc je to geniální nápad na dárek.

Jestli se vám tenhle nápad líbí, určitě na ně mrkněte na Zuzky e-shopu a jestli stále čekáte na to vyhlášení červnové výzvy, rolujte dál 🙂

 

Očíhnout všechny Zuzky mapy a další vychytávky můžete tady:

Moje Česko - samolepicí korková nástěnka na vzpomínky z výletů

 

Červnová výzva bude se sbíráním vzpomínek úzce souviset! Úkolem je totiž zhmotnit si nějaké vzpomínky s vaším chlupáčem! Fantazii se meze nekladou, takže ať už to bude malé fotoalbum, takhle korková mapa, Deník mého psa nebo třeba jedna fotka v diáři, všechno se počítá.
Zpracování nechám úplně na vás! 🙂 Velkou novinkou ve výzvách je to, že pro vybraného “výherce” budu mít od teď připraveny ještě lepší dárečky! Podpořit moje výzvy se totiž rozhodli v Yoggies a tak se můžete těšit na parádní dárkový balíček právě od nich a knihu od Plotu navíc.
Tak hurá fotit a tvořit, nezapomeňte výtvor hodit na Instagram jako fotku nebo příspěvek ve stories a označit ho @pejskarium, jinak bych ho neviděla.

* Tento článek vznikl ve spolupráci s Moje Česko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.