Další očekávaný díl s trenérem Robertem Zlochou je tu! Tentokrát jsme dokončili téma reaktivita. První díl byl zaměřený na reaktivitu vůči ostatním psům, teď se zaměřujeme na reaktivitu vůči lidem a různým předmětům.

A vlastně to není podcast, je to normální seminář do ucha, který může být pro řešení těchto problémů zásadním způsobem pomoci.

Robertovi, ještě jednou moc díky za jeho čas a podporu a taky za to, že patří pravidelně mezi lidi, kteří jsou ochotní nesyslit si informace jen pro sebe, ale dělit se o ně s ostatními. Budu se opakovat postopadesáté, ale mám fakt obrovskou radost z toho, jací lidé do podcastu přicházejí, jak jsou sdílní a jaký mají přístup ke své odbornosti, ať už je to plemeno, sport nebo třeba tréninková záležitost.

Líbí se vám podcasty Pejskárium a chcete je mít k dispozici ještě dříve včetně bonusů? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero!

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

Tato epizoda vznikla ve spolupráci s MET konference a psitrenink.cz.

V podcastu odkazujeme na tyto zdroje: 

Líbí se vám podcasty Pejskárium a chcete je mít k dispozici ještě dříve včetně bonusů? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero!

2 Replies to “Reaktivita psů vůči lidem, předmětům apod. – Robert Zlocha

  1. Dobrý den, mám basenjika (2roky) v prosinci 2020 byl hodně pokousán stafordem. Do té chvíle nebyl problém s vystavováním. Nyní se bojí a vrčí na rozhodčí. Nikdy nikoho nepokusal. Je stále ostražitý. Jinak v kruhu úspěch a na stole si to vždy zkazí a diskvalifikují nás. Už si nevím rady.

  2. Přijde mi jako velká škoda, že velká část reaktivity byla věnována té “pozitivní”. Moc ráda bych se dozvěděla o tom, jak pracovat se psem, který reaguje na spoustu věcí spíš negativně (štěká, vrčí) kvůli strachu. Jak nejlépe s takovým psem pracovat (samozřejmě, že na internetu je toho dost, ohledně dodržování bezpečné vzdálenosti), ale přijde mi to téma tak obsáhlé, že by si zasloužilo vlastní díl – například ohledně návštěv doma a všeho možného.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.