Líbí se vám podcasty Pejskárium a chcete je mít k dispozici ještě dříve včetně bonusů? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero!

 

Ač by si většina z nás přála pejska, který bude kámoš pořád a se všemi, ne vždy tomu tak je. Proto jsme se v dnešním díle s trenérem Robertem Zlochou podívali reaktivitě na zoubek. Moc tuhle epizodu doporučuji nejen majitelům reaktivních psů, ale i těch pohodových. Protože vzájemné pochopení může zásadně přispět k dobrému soužití obou pejskařských “táborů”.

V podcastu zmiňujeme tyto zdroje:

 

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

 

 

A jestli ještě nesledujete Pejskárium na Instagramu nebo Facebooku, šup tam!

 

 

6 Replies to “Reaktivita psů ve vztahu k ostatním psům

  1. Krásné shrnutí toho nejdůležitějšího pro práci s reaktivcem, který nakonec povzbudí a pohladí i nás, majitele “příšer” 🙂
    Díky Roberte

  2. Ahoj, skvelý podcast. Mám vlčiaka a moc nevychádza s inými psami ale už sa to zlepšuje. Máš podcast aj o nemeckých ovčiakoch? Nevedela som nájsť.

    1. Zdravím, pripájam sa, tiež máme 2 NO, z toho jeden tak isto nevychádza s inými psíkmi, tiež na tom pracujeme 🙂 ak by ste mali záujem môžeme sa spojiť a poradiť si navzájom 🙂

  3. Posloucham uz po 5.a porad super. Nam majitelum priiilis pratelskych psu to moc pomaha. A nejen Robert, take Fr. Susta, Lenka Blachova, Radecha a dalsi. Podcasty jsou i krasne a prijemne moderovane 🙂 doporucuji vsude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.