V podcastech už se objevilo mnoho různých plemen s různými typy srsti. A tak zbývalo doplnit i některého z naháčů!

 

 

V tomhle případě se lidé opět dělí na dva tábory, ten první vám poví, že naháči jsou ti nejošklivější psi na světě, ten druhý, že jsou to ti nejroztomilejší psi na světě.

Společně s paní Danielou Podařilovou, hlavní poradkyní chovu pro peruánské naháče Klubu chovatelů naháčů, jsme se podívaly na zoubek plemeni Peruánský naháč. A já se zase budu trapně opakovat, ale je to další nesmírně zajímavé nahlédnutí do světa plemene, o kterém toho řada lidí zas tak úplně moc neví. Nejen jejich historie, ale i specifika chovu, péče o kůži a další věci vám jistě rozšíří obzory tak, jako mně.

 

 

Určitě si nenechte ujít ani bonus, ve kterém s paní Podařilovou probíráme například to, jak přistupuje k chovu ona jako chovatelka.

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

 

 

Chcete si poslechnout i bonusovou část tohoto podcastu? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero! To je česká platforma, díky které můžete v ceně jednoho kafíčka měsíčně podpořit moji tvorbu a vznik dalších dílů tohoto podcastu. Na oplátku dostanete vstup do kompletního archivu bonusových materiálů a spoustu dalších výhod :-).

 

 

Odkazy na další zdroje a obrázky, které zmiňujeme v podcastu:

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Za střih a úpravu podcastu děkuji Terezce, která stojí za projektem “Kreativní brejloun”,  její krásné psí ilustrace najdete na Instagramu.

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!


Poznámka pod čarou:
Rozhovory v podcastech reprezentují také osobní názory hosta, které se vždy nemusí shodovat s tím, co šířím sama za sebe v rámci svých dalších kanálů. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.