“Pusťte je, však oni si to vyříkají!”

 

“Nebojte, on si chce jen hrát, podívejte, jak vrtí ocáskem!”

 

Jsou vám tyhle fráze povědomé? A slyšíte je na procházkách se psem rádi, nebo jsou pro vás spíš signálem vzít nohy na ramena?

 

Jak vlastně vypadá ideální setkání dvou psů?

 

Právě na komunikaci psů a naše porozumnění jejich řeči těla jsme se zaměřily v této epizodě. Mým hostem byl člověk, který už řadu let pomáhá lidem a jejich psům toto porozumění najít.

Její komunikační lekce jsou dnes už legendární akce, které změnili k lepšímu spoustu lidsko psích vztahů a naše dnešní povídání má ambici aspoň trochu toto téma přiblížit i těm, kteří se jich třeba ještě nezúčastnili.

 

Mým hostem byla Lenka Blachová z psí školy Koira.

 

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

 

Chcete podpořit vznik aplikace Hafinder, o které v této epizodě Lenka mluvila? Kampaň najdete na Doniu.

Chcete si poslechnout i bonusovou část tohoto podcastu? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero! To je česká platforma, díky které můžete v ceně jednoho kafíčka měsíčně podpořit moji tvorbu a vznik dalších dílů tohoto podcastu. Na oplátku dostanete vstup do kompletního archivu bonusových materiálů, možnost účasti na osobních setkáních a spoustu dalších výhod :-).

Podcast můžete v aplikaci Apple podcastsběhem pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

 

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.