Romantika s šuměním moře, společné procházky po pobřeží, sdílení zážitků po světě společně se svým psem. Skvělý nápad nebo cesta ke zkažené dovolené? Jak to funguje s cestování se psy letadlem? Nad čím přemýšlet, když let společně se psem zvažuji a jak na něj svého psa co nejlépe připravit? O cestování letadlem, ale i přípravě psa na jakoukoliv jinou cestu jsem si povídala s trenérkou Káťou Kůrkovou.

 

Líbí se vám podcasty Pejskárium® a chcete je mít k dispozici ještě dříve včetně bonusů? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero! To je česká platforma, díky které můžete v ceně jednoho kafíčka měsíčně podpořit moji tvorbu a vznik dalších dílů tohoto podcastu. Na oplátku dostanete vstup do kompletního archivu bonusových materiálů a spoustu dalších výhod :-).

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Poznámka pod čarou:
Rozhovory v podcastech reprezentují také osobní názory hosta, které se vždy nemusí shodovat s tím, co šířím sama za sebe v rámci svých dalších kanálů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.