Viki Obetkovou asi nemusím představovat, protože je to jedna z nejvýraznějších osobností Youtube a Instagramu zaměřených na pejsky. Se svými třemi chlupáči se věnuje hned několika psím sportům, inspiruje, radí a vytváří na sítích velmi užitečný obsah pro pejskaře všech kategorií.

V tomhle rozhovoru jsme si povídaly o tom, jak se vůbec k pejskům dostala, jak k “pejskařině” přistupuje, ale i o tom, co je výhodou a nevýhodou veřejného působení a faktu, že pokud máte tolik příznivců jako ona, nese to s sebou i určitá omezení.

Moc si vážím toho, že si na mě Viki udělala čas, za jeji otevřenost, ale hlavně pokoru a zodpovědnost, s jakou ke své tvorbě přistupuje ❤

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

Nezapomeňte sledovat InstagramFacebook a Youtube kanál Viki, kde najdete spoustu inspirace pro život se psem.

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.


CHCETE ODE MĚ DOSTÁVAT PRAVIDELNOU DÁVKU INSPIRACE, NOVINEK A ZAJÍMAVOSTÍ?
TAK PŘIJĎTE NA INSTAGRAM! 🙂

 

14 Replies to “Ako so psom – Viki Obetková

 1. Dobrý den, Terezo, chtěla bych Vám moc poděkovat za podcast. Témata od začátku do konce pro mne byla/jsou hluboce osobní. Od vystudování veteriny, vyhoření po pár letech v praxi, pořízení té chytré borderky na agility:-D (bez papírů, samozřejmě, vždyť na co), špatné zkušenosti s tradičním výcvikem psů, hledání balancu mezi každodenním fungováním a dodržování všemožných i nemožných pravidel ohledně výchovy a výcviku, po přiznání si, že mám sice starší psy, ale vůbec by neškodilo s nimi víc pracovat:-). Je osvobozující některé věci slyšet nahlas. Moc hezky se poslouchá. A moderátorka jste úplně bezva. Děkuju. Eva

  1. Evi, mockrát děkuju za tu zpětnou vazbu, jsem fakt ráda, že se všechna tahle témata setkávají s úspěchem. Ten psí svět má občas tendence ukazovat jen to, co se daří a spousta lidí se pak může dostat do mylného dojmu v mnoha různých ohledech, takže mám fakt radost, že to někomu jakkoliv pomůže <3. Jako moderátorka mám rozhodně co dohánět, ale tak nejsme v rozhlase tak mám ještě čas 😀

  2. Máš pekné vlasy. Odkiaľ si sa naučila tak dobre cvičiť psíky? Ty si psovod? Aj ja by som chcela byť psovod! Ahoj

 2. Najlepsi podkast na svete !!!😂❤️❤️❤️❤️❤️🤍🤍🤍🤍🤍🙂🙂🙂🙃🙃🙃🙃🙃

  1. Skvělé stránky. Máte tu zajímavé témata😊. A tenhle podcast…super😀🎁. Obě jste byli moc příjemné… což, už se u rozhovorů podle mě tak často nestává. Viky sleduju na Youtubu a na tento podcast mě přivedla kamarádka za což jí moc děkuju. Vůbec jsem o těchto stránkách předtím nevěděla.
   Takže Vám přeju hodně štěstí a úspěchu. Věřím, že si tyto stránky spoustu lidí oblíbí.

 3. Díky moc Viki za to, že mě přivedla na tuhle stránku. 🙂 Jak je možné, že jsem do teď Pejskárium neznala? 😀
  Jsem hrozně ráda, že někdo dělá něco takového. 🙂 Konečně něco, co si můžu pustit k práci. 🙂
  Takže díky moc za tvoji práci. 🙂

 4. ahoj Viki si super aky nazor mas na bordo dogu a ci je vhodna aj pre deti prosim odpis mi plsss si najjjj

 5. ahoj Viki aky nazor mas na bordo dogu a ci je vhodna pre deti prosim odpis mi plssss vazne si naj mam ta rada.

 6. Skvělý podcast ❤️, moc mě to bavilo a taky jsem se dozvěděla něco nového o Viki 😊💖, díky 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.