Stafordširský bullteriér, amstaff, anglický bullteriér a další teriéři typu bull. Právě těm je věnovaná tato epizoda. Tentokrát byl mým hostem trenér a milovník “bull plemen” Aleš Jarotek. Společně jsme si povídali o tom, jaký je vůbec život s těmito plemeny, jaké jsou mezi nimi rozdíly, na co by si měl člověk při pořizování takového psa dávat pozor a zda jsou bullové opravdu oprávněně postrachem všech dalších pejskařů. Vzniklo velmi milé, ale zároveň velmi upřímné povídání, které má za mě ambici přispět k lepšímu pochopení s majiteli ostatních plemen a taky poskytnout důležité informace těm, kteří by si jedno z těchto plemen chtěli pořídit.

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

V podcastu se odkazujeme také na předchozí epizodu, která se věnovala konkrétně přípravě na příchod miminka do domácnosti se psem.

Chcete si poslechnout i bonusovou část tohoto podcastu? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero! To je česká platforma, díky které můžete v ceně jednoho kafíčka měsíčně podpořit moji tvorbu a vznik dalších dílů tohoto podcastu. Na oplátku dostanete vstup do kompletního archivu bonusových materiálů a spoustu dalších výhod :-).

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Za střih a úpravu podcastu děkuji Terezce, která stojí za projektem “Kreativní brejloun”,  její krásné psí ilustrace najdete na Instagramu.

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!


Poznámka pod čarou:
Rozhovory v podcastech reprezentují také osobní názory hosta, které se nemusí vždy shodovat s tím, co šířím sama za sebe v rámci svých dalších kanálů. 

 

2 Replies to “Život s teriéry typu bull – Aleš Jarotek

  1. Ahoj. Skvělý, skvělý, skvělý…..
    Kéž by si to poslechli všichni majitelé psů i lidi bez psů, aby pochopili!!!!
    Aleši díky, i mě jsi otevřel oči v určitých věcech.
    Ať se daří 🤘🏻

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.