Snad žádná další plemena nejsou tolik kontroverzní, jako právě teriéři typu bull. Část pejskařů je miluje, druhá tu první nechápe, nepejskaři je často vidí jako “ty z reportáže v televizi co někoho napadli”.
Proto jsem se rozhodla do dalšího dílu podcastu pozvat Martina Říhu, autora několika knih a chovatele Stafordširských bullteriérů. Společně vám představíme všechny teriéry typu bull, jejich odlišnosti i společné vlastnosti, historii atd.
Vyvrátíme hned několik mýtů o jejich povaze náročnosti, snášenlivosti / nesnášenlivosti a taky shrneme, pro koho tahle plemena jsou vhodná a co by měl člověk zvážit, když nad pořízením jednoho z teriérů typu bull uvažuje.

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

O jakých plemenech jsme si povídali?

Stafordširský bullteriér

 

Americký stafordširský teriér

 

Bulteriér

 

Miniaturní bulteriér

Více informací o Martinovi najdete tady.

A jestli ještě nesledujete Pejskárium na Instagramu nebo Facebooku, šup tam!

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Pokud máte jakékoliv náměty na hosty do podcastu, postřehy, připomínky nebo nápad na spolupráci v rámci podcastů, kontaktovat mě můžete na e-mailu pejskarium@elitebloggers.cz.

2 Replies to “Teriéři typu bull / “bull plemena” – Martin Říha

  1. Ahoj. Po dlouhé době jsem si zase pustila tento díl. Mám ho moc ráda. Ale chtěla bych tě poprosit jestli by jsi neudělala podcast zaměřený na Anglického bullteriera. Moc děkuji.
    Barbora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.