Snad žádná další plemena nejsou tolik kontroverzní, jako právě teriéři typu bull. Část pejskařů je miluje, druhá tu první nechápe, nepejskaři je často vidí jako “ty z reportáže v televizi co někoho napadli”.
Proto jsem se rozhodla do dalšího dílu podcastu pozvat Martina Říhu, autora několika knih a chovatele Stafordširských bullteriérů. Společně vám představíme všechny teriéry typu bull, jejich odlišnosti i společné vlastnosti, historii atd.
Vyvrátíme hned několik mýtů o jejich povaze náročnosti, snášenlivosti / nesnášenlivosti a taky shrneme, pro koho tahle plemena jsou vhodná a co by měl člověk zvážit, když nad pořízením jednoho z teriérů typu bull uvažuje.

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

O jakých plemenech jsme si povídali?

Stafordširský bullteriér

 

Americký stafordširský teriér

 

Bulteriér

 

Miniaturní bulteriér

Více informací o Martinovi najdete tady.

A jestli ještě nesledujete Pejskárium na Instagramu nebo Facebooku, šup tam!

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Pokud máte jakékoliv náměty na hosty do podcastu, postřehy, připomínky nebo nápad na spolupráci v rámci podcastů, kontaktovat mě můžete na e-mailu pejskarium@elitebloggers.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.