Bouřky, ohňostroje, malé děti, návštěva veterináře, ale i nafukovací balonky, slunečník na zahrádce restaurace nebo třeba mouchy. To je jen malý výčet věcí, ze kterých mohou mít naši psi strach. Někdy je to úsměvné, někdy nám může bázlivost psa udělat ze společného života peklo. Kde se bere strach? Jaký má význam a dají se nepřiměřené reakce psa nějak řešit? Právě o tom jsme si povídaly s veterinářkou a trenérkou, zakladatelkou projektu a stejnojmenného instagramového profilu Psí nebojsové.

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

 

Chcete si poslechnout i bonusovou část tohoto podcastu? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero! To je česká platforma, díky které můžete v ceně jednoho kafíčka měsíčně podpořit moji tvorbu a vznik dalších dílů tohoto podcastu. Na oplátku dostanete vstup do kompletního archivu bonusových materiálů a spoustu dalších výhod :-).

V podcastu zmiňujeme:

Instagram Psí nebojsové

podcast o psychice lidí

Markéty kurz “Se zvuky v pohodě”

podcast o welfare psů

profil Vedralan o dalších zvířatech a etice sdílení

etogramy Alexy Capra

kniha Konejšivé signály

kniha Psi, signály, emoce

Instagram Elišky Remešové

podcast Sarah Stremming

podcast Tellington Ttouch

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.