Věříte, že někdo může jen tak zapíchnout prst v atlasu psů a vznikne z toho láska k plemeni na celý život?

BOB na světové výstavě

Slibte mi jednu věc! I kdybyste šarpejové vůbec nezajímali, pusťte si tenhle podcast!

Ještě teď mám úplně husí kůži, jak velký štěstí je, potkávat tolik skvělých lidí a strávit s nimi aspoň těch pár hodin. Vím, říkám to vždycky, ale je to tak.

Paní Viera je mimo jiné mezinárodní rozhodčí pro několik plemen a povídání s ní má rozhodně daleko větší přesah, než “jen” šarpeje. Značnou část našeho povídání samozřejmě zabraly ty tolik typické “vrásky” a vše, co s nimi souvisí. Došlo ale i na diskuzi o popularitě plemene a velmi zajímavé informace o tom, jak se to mělo se šarpeji dříve a jak je na tom jejich populace dnes.

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

V podcastu zmiňujeme:

 

Chcete si poslechnout i bonusovou část tohoto podcastu? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero! To je česká platforma, díky které můžete v ceně jednoho kafíčka měsíčně podpořit moji tvorbu a vznik dalších dílů tohoto podcastu. Na oplátku dostanete vstup do kompletního archivu bonusových materiálů a spoustu dalších výhod :-).

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Za střih a úpravu podcastu děkuji Terezce, která stojí za projektem “Kreativní brejloun”,  její krásné psí ilustrace najdete na Instagramu.

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!


Poznámka pod čarou:
Rozhovory v podcastech reprezentují také osobní názory hosta, které se nemusí vždy shodovat s tím, co šířím sama za sebe v rámci svých dalších kanálů. 

 

4 Replies to “Šarpej

  1. Krásné, krásné, krásné… Úžasný rozhovor s úžasnou ženou o úžasném plemenu šarpej 🐕💖❤️💖

  2. Jsem 1 rok bez šarpíků. Zemřela mi 13,5 letá plyšandička – můj odchov-5 hod. po kastraci. Ještě jsem se s tím dosud úplně nevyrovnala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.