Síla, krása, temprament, hrdost a ušlechtilost je to, co z těchto psů vyzařuje už na první pohled, říká majitelka chovatelské stanice Orlean Snow a poradkyně chovu pro plemeno samojed Klubu chovatelů severských psů, Marcela Luxová. Byla hostem tohoto podcastu a vy tak můžete společně se mnou nahlédnout pod pokličku dalšího velmi zajímavého plemene.

 

 

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

Odkaz na web Marcely chovatelské stanice:

 

Plemeno je zastřešeno pod 2 kluby v Čr:

www.polargogs.cz

www.samojed.cz

 

Chcete si poslechnout i bonusovou část tohoto podcastu? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero! To je česká platforma, díky které můžete v ceně jednoho kafíčka měsíčně podpořit moji tvorbu a vznik dalších dílů tohoto podcastu. Na oplátku dostanete vstup do kompletního archivu bonusových materiálů a spoustu dalších výhod :-).

 

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Za střih a úpravu podcastu děkuji Terezce, která stojí za projektem “Kreativní brejloun”,  její krásné psí ilustrace najdete na Instagramu.

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!


Poznámka pod čarou:
Rozhovory v podcastech reprezentují také osobní názory hosta, které se nemusí vždy shodovat s tím, co šířím sama za sebe v rámci svých dalších kanálů. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.