Neudělá se jim akné, nezačnou mutovat ani zkoušet cigarety a alkohol. Zato nás ale můžou pěkně vytočit zapomenutím všech dosud skvěle naučených povelů ze dne na den, touhou po nezávislosti nebo třeba otravným naskakováním. Jak se nezbláznit z psí puberty? Co nás s naším psem během ní může potkat a jak tohle období nejen přežít, ale naopak využít k budování vzájemné důvěry a pevnějšího vztahu? O tom si dneska budu povídat jedním z mých i vašich nejoblíbenějších hostů, trenerém Robertem Zlochou

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

V podcastu zmiňujeme:

Letošní MET konference – online konference moderního etického tréninku

 

Chcete si poslechnout i bonusovou část tohoto podcastu? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero! To je česká platforma, díky které můžete v ceně jednoho kafíčka měsíčně podpořit moji tvorbu a vznik dalších dílů tohoto podcastu. Na oplátku dostanete vstup do kompletního archivu bonusových materiálů, možnost účasti na osobních setkáních a spoustu dalších výhod :-).

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

 

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.