Podcast – rozhovor s Katkou Kašparovou

Další z podcastů je tu :-)! Tentokrát jsem si povídala s Katkou Kašparovou, šéfredaktorkou časopisu Haf &  Mňau.
Katka se hodně angažuje v ochraně zvířat, i proto časopis pomáhá potřebným pejskům a kočkám. Kromě toho si ji můžete pamatovat jako TV moderátorku a taky velkou milovnici bullíků a orgánizátorku bull srazů.

Řeč tentokrát přišla nejen na ochranu zvířat a správné způsoby pomáhání útulkům, ale třeba taky na to, jaké zvíře zvolit pro své dítě a proč bychom si koupi psa měli vždycky dvakrát rozmyslet.

Kdo vydrží poslouchat do konce, může nám do komentáře odpovědět na otázku, která padla ke konci podcastu a třeba se právě ten váš příběh dostane do některého z dalších čísel časopisu Haf a Mňau :-).

 

 

 

 

Užívejte krásné skorojarní dny!

Terka

 

A jestli ještě nesledujete Pejskárium na Instagramu nebo Facebooku, šup tam!

3 Replies to “Podcast – rozhovor s Katkou Kašparovou

  1. Bylo to zase luxusní 🙂 Moc děkuji za názory, které padly. Moje maminka taky zachraňuje kdejaké zvíře (potkany, papouška bez nohy…) a já jsem si teď díky tomu rozhovoru uvědomila, že jak jsem se odstěhovala tak jsem nepřemýšlela JESTLI si zvíře pořídit, ale KDY – to že zvíře patří do mého života bylo samozřejmostí díky výchově moji mámy. Děkuji.
    A teď k zábavné historce. Naštěstí mám jen 2 – 2 psi 2 historky.
    Mia ve své pubertálním věku ráda zdrhala. No a jednou tak v lese mi utekla za skupinou podnapilých vysokoškoláků. Vzhledem k tomu, že outfit do lesa je u mě velmi žalostný a obvykle doplněn bahnitými fleky, moc se mi mezi tu bandu mladých lidi nechtělo. No než jsem se tam došourala, Mia si dala špekáček a kolu s rumem a výborně se se studenty bavila. Abych tam ještě dělala výchovnou scénu na to jsem neměla. Sbalila jsem psa a tradááá pryč …
    No a Mauglí. Když jsme si ho přivezli jako stěně, tak samozřejmě dělal bobky i doma. No po par dnech jsem měla pocit, že doma pořad někde smrdí hovno ale né a né ho najít, tak jsem si říkala, že už mi z toho uklízení bobku asi přeskočilo. Jaké to pak bylo překvapení, když jsem po několika dnes luxovala a našla za postelí, hromadu, kterou tam Mauglí tvořil. Ani mě nenapadlo, že by se pod tu postel mohl vejít a on tam mezitím vytvářel mont Everest.

  2. Doufám,že někde najdu ten časopis Haf & Mňau. Jinak super podcast, akorát bych to příště natočila v kavárně, ale to je jen jeden detail ♥🐶

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.