RNDr. František Šusta, PhD. je původně trenér spíše exotických zvířat, který se ale už několik let věnuje právě psům a osvětě a vzdělávání o cvičení způsobem zvaným pozitivní motivace.
Sama jsem absolvovala několik jeho seminářů a přednášek a vřele bych je doporučila naprosto všem pejskařům.
Proto mám obrovskou radost, že přijal pozvání do podcastu a díky tomu si můžete užít více než hodinku neskutečně zajímavého poslechu.

 

 

Co všechno jsme s Františkem řešili?

 • jak se dostal k tréninku zvířat
 • kdo byli jeho největší učitelé
 • jaký je rozdíl mezi výchovou a výcvikem
 • jaké nejčastější mýty kolují kolem tréninku pozitivním posilováním
 • proč organizuje kozokemp
 • jaké plány má s lamami
 • jaké napsal knihy a o čem jsou
 • co jsou tři zásady, na které by měl pamatovat každý majitel psa
 • jak vnímá rozdíl mezi drezúrou a tréninkem zvířat v ZOO

A spoustu dalšího!

Rozhovor najdete na Spotify, Apple Podcasts a dalších aplikacích přehrávajících podcasty. Nebo jednoduše klikněte tady:

Více informací o Františku Šustovi a akcích, které pořádá najdete na www.treninkjerozhovor.cz


Chcete od nás dostávat pravidelnou dávku inspirace, novinek a zajímavostí? Tak přijďte na Instagram! 🙂


25 Replies to “Podcast – O výchově a výcviku s Františkem Šustou

  1. Zdravím, tak když už, tak moderátorka a ne redaktorka. Váš komentář je daleko slabší:). Když už kritizujete, tak aspoň, ať to dává smysl. Zdar

   1. Mně se náhodou Terky projev líbí, mluví přirozeně, uvolněně, nedělá z toho jadernou fyziku a dobře reaguje na situaci. Přece jenom, nejsme tu v Českém rozhlase.

 1. Souhlasné přikyvování hlavou, několik “AHA” momentů, nemohla jsem se odtrhnout, díky za podcast 🙂

 2. Uaaa, můj nejoblíbenější trenér a autor knih zároveň, zrovna čekám na vlak, moc se těším, až si v něm tento podcast vychutnám!❤️

 3. Krásný rozhovor, moc hezky se poslouchalo 🙂 Teri, vybíráte zajímavé hosty a Váš projev je milý a přirozený, díky 🙂

 4. “Cokoli jste přečetli, počítejte s tím, že Váš pes to nečetl”. Lepší závěr úžasného rozhovoru bych hledala těžko. Děkuji.

  1. Děkuju mockrát za takovou zpětnou vazbu <3 Mám radost, že to dává smysl nejen mě samotné.

 5. Moc krásný rozhovor a vůbec si nemyslí, že by váš výkon byl slabý. Bylo to přirozené a zkrátka takové povídání dvou přátel :).
  “Nejhorší ” moment přišel když pan František musel sám sobě přiznat, že i on je jen člověk a i v jeho případě se stalo to, že Rozárka přestala být hlavně ten nejlepší kámoš. To mi ukápla slzička.
  Tak díky moc za tu možnost být zase o něco chytřejší 🙂

  1. Díky moc za zpětnou vazbu, přiznám se, že ten okamžik mě během rozhovoru taky dostal a jsem za to moc vděčná. Člověk má někdy pocit, že musí být opravdu stoprocentní, ale prostě chybami se učíme a zase posouváme dál, zvlášť když si je dokážeme přiznat.

 6. Mám tak veľkú radosť z tohto rozhovoru, väčšinou sledujem zahraničných trénerov pozitívnou metódou a teším sa, že sa tomu niekto venuje aj u nás. Veľmi veľmi obohacujúce 🙂

  1. Díky, mám radost, že byl přínosný a naprostý souhlas s tím, že máme velké štěstí, že lidi, jako je Franta máme a můžeme od nich čerpat znalosti.

 7. To byl nejlepší ze všech podcastů! František je super, jeho knihy i přednáška mi v mnohých věcech otevřely oči, a po přečtení první knihy jsem měla pocit, že mi kniha změnila život! 😀
  Má moc krásný klidný hlas a to co říká mělo hlavu a patu!
  Děkuju!
  A celkově díky za podcasty, teď když je horší počasí se musím k delším procházkách trochu víc nutit, než když je krásně, a s podcasty v uchu je to vlastně zase moc fajn, ať je počasí jakékoliv. 😀

 8. Výborný podcast a výkon slečny moderátorky byl, dle mého názoru, velice dobrý. Neskáče do řeči, nesnaží se o vtipné komentáře a to, co říká, dává smysl. Jen tak dál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.