Soužití pejskařů a nepejskařů ve městě je snad nekonečné téma, které si za mě zaslouží nekonečnou osvětu a i tak je nad slunce jasné, že se pořád najdou lidé, kteří nedodržují ani základní pravidla vzájemné ohleduplnosti a komunikace. A právě proto stojí za to zas a znovu ho probírat, vysvětlovat a otevírat tuhle debatu kde jen to je možné.

V této epizodě s trenérem Jakubem Slavíkem probíráme největší problémy, se kterými se pejskaři ve městě potýkají, ale i hromadu tipů na to, co je dobré se psem pro městský život trénovat a co nám může být užitečné. Jak je u Kuby zvykem, s dávkou nadsázky, ale i vážnosti :-).

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

 

Chcete si poslechnout i bonusovou část tohoto podcastu? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero! To je česká platforma, díky které můžete v ceně jednoho kafíčka měsíčně podpořit moji tvorbu a vznik dalších dílů tohoto podcastu. Na oplátku dostanete vstup do kompletního archivu bonusových materiálů a spoustu dalších výhod :-).

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Za střih a úpravu podcastu děkuji Terezce, která stojí za projektem “Kreativní brejloun”,  její krásné psí ilustrace najdete na Instagramu.

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!


Poznámka pod čarou:
Rozhovory v podcastech reprezentují také osobní názory hosta, které se nemusí vždy shodovat s tím, co šířím sama za sebe v rámci svých dalších kanálů. 

7 Replies to “Pes ve městě – Jakub Slavík

    1. Říkala jsem, si kolik lidí to vypne hned v první vteřině s tím, že jsme se asi zbláznili 😀

  1. Kubův smysl pro humor mě fakt baví 👌. Podcasty samozřejmě taky, ale když jsou i vtipné je to TOP 👍

  2. Skvělý, fakt pobavilo! :)) Btw i moje 2,5letá dcera už ví, že k cizím psům prostě nesmí lítat (jo taky měla takový období) a vždy se ptá “můžu malá malá?” (rozuměj můžu si ho pohladit?)… Taky jsem zažila pár dost neuvěřitelných situací cizí dítě versus můj pes a hlava mi to nebere.

  3. Díky za super díl. Spoustu zajímavých a vážných informací podaných srozumitelnou a odlehčenou formou. 🙂 Nežiju sice ve městě, ale i tak jsem si našla spoustu informací, které bych mohla použít – hlavně občas město navštěvuji.. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.