Krmení syrovou stravou neboli BARF už dneska zdaleka není neznámý pojem a většina těch, kteří masem krmí si tuhle metodu nemůžou vynachválit.

Protože je ale v tomhle směru potřeba mít aspoň základní přehled a dostatek informací, rozhodla jsem se do Prahy pozvat jednoho z největších odborníků na krmení masem u nás – pana doktora Štourače, od kterého budeme mít možnost celý den čerpat informace.

Pan doktor působí především v Brně, máte tak skvělou příležitost potkat se s ním v Praze a získat odpovědi na otázky, které vás kolem krmení masem nejvíc pálí.

Kdo je MVDr. Milan Štourač CSc.?
🦴 veterinář, specialista na vnitřní nemoci malých zvířat
🦴 mezinárodní rozhodčí exteriéru
🦴 dlouholetý chovatel německých dog

Narozdíl od Pejskárium konferencí, kde se setkáváme ve větším počtu a věnujeme se více tématům, Pejskárium mini je akce zaměřená na jedno konkrétní téma, kde půjdeme více do hloubky. Počet účastníků je omezen na 50 míst a setkáme se tentokrát příznačně v Toulcově dvoře, ekologickém středisku hlavního města v Hostivaři. Mimo jiné je tu taky malá farma s typicky českými plemeny hospodářských zvířat, takže máte v přestávce možnost zrelaxovat v kousku přírody uprostřed Prahy.

Organizační informace:
📆 4.4.2020
⏰ 9:30 – 17:30
📍 Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr, z.s., Kubatova 32/1, Praha 10 – Hostivař; Velká přednášková místnost
💵 Vstupné: 700,-

Předběžný harmonogram:
9:30 – 10:00 – příchod a registrace účastníků
10:00 – 13:00 – dopolední část
13:00 – 14:00 – oběd
14:00 – 17:00 – odpolední část
17:00 – 17:30 konec akce

V ceně vstupného je zahrnuto pití a drobné občerstvení po celý den. Během dne bude zařazena pauza na oběd, v areálu Toulcova dvora je Zdravá jídelna, kde je možné dát si oběd.

Vstupné na akci – 700 Kč uhraďte prosím do 7 dnů od vyplnění formuláře (níže) na účet 1237453010/3030. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno, případně e-mail k identifikaci platby. V případě, že nebude platba provedena do 7 dnů, rezervace místa propadá dalšímu zájemci. Vstupenka ve formě QR kódu a čtyřmístného unikátního hesla pro vstup na akci vám přijde do mailu, jakmile bude platba připsána na účet.

Doplňující informace:

• akce není určena pro účastníky se psy, svého pejska prosím nechte doma (neplatí pro asistenční psy)
• vyhrazujeme si právo změny lektora, data a místa konání akce z organizačních a provozních důvodů, v takovém případě vás hned informujeme e-mailem a samozřejmě budete mít možnost stornovat vstupenku
• vyhrazujeme si právo akci zrušit z provozních nebo organizačních důvodů a při nenaplnění minimální kapacity, v takovém případě vám bude vstupné vráceno v plné výši
• storno vstupenky není v rámci podmínek prodejní sítě možné, pokud nemůžete na akci dorazit, můžete vstupenku přenechat náhradníkovi

 

Přihláška:

Kapacita akce už je bohužel naplněná, kdyby se uvolnila nezaplacená rezervace a s ní i místo pro dalšího účastníka, dáme hned vědět na Facebook.

* údaje označené hvězdičkou jsou povinné
** OBCHODNÍ PODMÍNKY

Moc se na všechny těším!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.