Asi u žádného hosta mi nepřišlo tolik proseb o pokračování společného povídání, jako právě i Franty. A já se vůbec nedivím! František Šusta je profesionální trenér zvířat, který rozšířil obzory už mnoha majitelům psů, je autorem několika skvělých knih a na webinářích, kozokempech, i dalších výcvikových setkáních pomáhá nám lidem umět komunikovat se zvířaty ještě lépe.

V tomto dílu si povídáme nejen o Frantově nové knize, ale i vašich záludných otázkách, třeba jakým zvířetem by sám chtěl být nebo jací čeští trenéři psů ho inspirují.

Tenhle podcast má také téměř hodinový bonus pro podporovatele podcastu na platformě Herohero.K bonusu získáte přístup po připojení se do platformy Herohero, kde najdete Pejskárium fanklub.

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

Novou knihu Františka Šusty, na kterou v podcastu odkazujeme najdete tady.

Chcete-li se přihlásit na webinář nebo výcvikový kemp s Františkem, mrkněte na jeho web.

2 Replies to “O komunikaci lidí a psů – František Šusta

  1. Už pár měsíců bojuji s pubertou svého prvního psa – stafbulíčka. Konečně mi někdo udělal trošku pořádek v hlavě v tom, jak uchopit konfrontaci pozitivky a výchovy. Možná zatím nejdůležitější informace, které jsem kdy o výchově psa slyšela. Moc děkuji za tento rozhovor. Věřím, že díky němu budu, snad, alespoň o něco lepší psovod.

  2. Môj 10ročný cavalier Lako už prestava počuť. Používam obojok s voditkom, ktorý mu dávam celý dole a keď ho chcem privolať tak začnem hrkať voditkom s obojkom kde je pár kovových častí a Lako na toto privolanie pride a pýta si obojok na krk a potom si pyšne vykračuje. Problem bol len na začiatku, keď sme si zacali uvedomovať, že prestava počuť a vidieť. Teraz sljento skvelé:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.