Dnes se zaměříme na další z oborů veterinární medicíny.

Obor, který se zabývá studiem struktury, funkcí a poruch nervového systému. O neurologii jsem si povídala s paní doktorkou Terezou Kosinovou Paušovou, která se na toto téma zaměřuje ve své praxi už desátým rokem. Absolvovala mnoho stáží v zahraničí a pravidelně publikuje v odborných časopisech. Aktuálně pracuje na veterinární klinice Vetino Jaggy Brno. Má ukončený evropský rezidenční program a k titulu evropského specialisty jí chybí už jen krůček.

 

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

 

Odkazy na pracoviště, kde paní doktorka působí:

 

Chcete si poslechnout i bonusovou část tohoto podcastu? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero! To je česká platforma, díky které můžete v ceně jednoho kafíčka měsíčně podpořit moji tvorbu a vznik dalších dílů tohoto podcastu. Na oplátku dostanete vstup do kompletního archivu bonusových materiálů a spoustu dalších výhod :-).

 

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Za střih a úpravu podcastu děkuji Terezce, která stojí za projektem “Kreativní brejloun”,  její krásné psí ilustrace najdete na Instagramu.

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!


Poznámka pod čarou:
Rozhovory v podcastech reprezentují také osobní názory hosta, které se nemusí vždy shodovat s tím, co šířím sama za sebe v rámci svých dalších kanálů. 

 

2 Replies to “Neurologie – MVDr. Tereza Kosinová Paušová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.