Kastrace psů a fenek je velké téma, na nějž se názory hodně různí. Část lidí podporuje kastraci všech zvířat, která nezasahují do chovu s PP, část to vidí jako riziko. Stále se také šíří mýtus, že každá fenka by měla mít aspoň jednou za život štěňátka, aby byla zdravá.

Proto jsem se rozhodla tomuto tématu věnovat další díl podcastu, kde jsme s paní doktorkou Janou Arandjelovič probrali všechny možné způsoby kastrace, jejich výhody, nevýhody, rizika a benefity. Rozhodnutí je pak na každém majiteli.

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

Pokud byste se chtěli objednat na konzultaci k paní doktorce, veškeré kontakty i adresu její veterinární ordinace najdete na https://www.miavet.cz/

Partnerem této epizody podcastu je skvělý e-shop Dogfitness.cz.

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na www.pejskarium.cz nebo na Instagramu Pejskárium.

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

4 Replies to “Kastrace

  1. Díky za skvělý podcast, nemohla jsem se k němu dostat v lepší moment, pozítří bereme naši útulkovou fenečku na kastraci a jsem ráda, že jsem si mohla poslechnout na co mám po operaci dávat pozor a co sledovat a jak se k ní chovat. A trénujeme předem i límec, aby z něj potom nebyla tak vyjukaná 🙂

    1. To mám velkou radost, že vám pomohl, Verčo. Snad vše dopadlo v pohodě a fenka se dobře hojí <3

  2. Díky za velmi poučnou, přínosnou a vyčerpávající informací. Doporučovala bych všem pejskařům.❤️❤️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.