Obor kardiologie se vám možná na první pohled nebude zdát jako téma zajímavé k poslechu, ale věřte, že i v tomto případě platí, že prevence a včasné řešení je naprostý základ. I proto bychom měli vědět, jak vlastně poznáme možné problémy se srdíčkem našeho psa, kdy je dobré se obrátit na veterináře kardiologa a jaké jsou zásady prevence.

Mým hostem v tomto podcastu byl neskutečně sympatický MVDr. Michal Fiedler, který se specializuje právě na kardiologii a jako první veterinární lékař v ČR úspěšně absolvoval specializované kardiologické studium a získal titul EMSAVM (European Master of Small Animal Veterinary medicine) se zaměřením na kardiologii.

Podcast bude užitečný zejména pro majitele plemen, které mají všeobecně k těmto problémům predispozice a budu moc ráda, když ho nasdílíte do své pejskařské bubliny.

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

Chcete ti poslechnout i bonusovou část tohoto podcastu? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero!

Více informací o panu doktoru Fiedlerovi a jeho pracovišti najdete na tomto odkazu.

Sledovat ho můžete také na Instagramu, který se vám bude líbit především pokud jste veterinářem :-).

kardiologie pro psy

Líbí se vám podcasty Pejskárium a chcete je mít k dispozici ještě dříve včetně bonusů? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.