Další díl ze série “Jak žije se psy …” je tady! Tentokrát se nám konečně podařilo sejít s Verčou, která před pár lety založila velmi úspěšný Youtube kanál Se psy podle Veroniky.

 

Povídaly jsme si nejen o tom, jak přišla ke svému prvnímu pejskovi a jak se jí žije se třemi psy, ale otevřely jsme také zákulisí její tvorby, problematiku soukromí apod. Jsem moc zvědavá, jak se vám bude tento velmi otevřený díl líbit 🙌🏼.

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

Chcete si poslechnout i bonusovou část tohoto podcastu? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero! To je česká platforma, díky které můžete v ceně jednoho kafíčka měsíčně podpořit moji tvorbu a vznik dalších dílů tohoto podcastu. Na oplátku dostanete vstup do kompletního archivu bonusových materiálů a spoustu dalších výhod :-).

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Za střih a úpravu podcastu děkuji Terezce, která stojí za projektem “Kreativní brejloun”,  její krásné psí ilustrace najdete na Instagramu.

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!


Poznámka pod čarou:
Rozhovory v podcastech reprezentují také osobní názory hosta, které se vždy nemusí shodovat s tím, co šířím sama za sebe v rámci svých dalších kanálů.