Výběr trenéra může být někdy pořádný oříšek! Podle jakých kritérií trenéra pro sebe a svého psa hledat? Jak velkou roli by měly hrát osobní sympatie, reference nebo množství pohárů ze závodů? A v čem jsou reference důležité a naopak trochu ošemetné? Nad tím vším a spoustou dalších myšlenek nad výběrem trenéra jsme se tentokrát sešly se dvěma trenérkami, Julčou a Baru.

Odkazy:
– Barunky webovky
– Julči web

 

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

 

Chcete si poslechnout i bonusovou část tohoto podcastu? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero! To je česká platforma, díky které můžete v ceně jednoho kafíčka měsíčně podpořit moji tvorbu a vznik dalších dílů tohoto podcastu. Na oplátku dostanete vstup do kompletního archivu bonusových materiálů a spoustu dalších výhod :-).

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Za střih a úpravu podcastu děkuji Terezce, která stojí za projektem “Kreativní brejloun”,  její krásné psí ilustrace najdete na Instagramu.

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na Instagramu!

 

One Reply to “Jak vybrat trenéra pro sebe a svého psa”

  1. Vyber trenera je velice dulezity. Jsme jedni z tech, co se spalili. Poridili jsme pejska z utulku, kterej se najednou sesypal z novyho prostredi, i presto, ze pro vypujceni na vikendy a venceni se jevil bezpeoblemove. V zoufalstvi jsem dala na pozitivni recenze na googlu a po prvni lekci odchazela celkem v pohode, na konci prvni lekce se melo doplatit hotove dalsich 5 lekci, ne zrovna mala castka. A na druhy lekci dostanu do ruky elektronickej obojek, pro psa, o kterym dotycny vi, ze ze strachu steka na lidi, boji se vseho novyho… na dalsi lekce uz jsem nesla. Dokazu si racionalne vysvetlit, ze nastanou situace, kdy to u nekterych pejsku bez EO nejde. Ale toto mi zpetne prijde jako velice neprofesialni a nejradsi bych sem jmeno “trenera” napsala … 🙁 Skoda, ze jsem se o podcastu dozvedela az pozdeji 🙂 diky za to a skoda, ze nemate tak obri reklamu, ze byste na me tenkrat vyskocili prvni vy, namisto tamtoho …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.