Každodenní zpestření života našich psů.

Pojem enrichment je v poslední době skloňován stále víc a já z toho mám velkou radost. Už dávno se ví, že obohacení prostředí nejen zvířat v zoo, s ohledem na přirozenost konkrétního druhu má obrovské benefity v mnoha různých směrech.

I proto jsem se rozhodla další díl podcastu věnovat právě tomuto tématu. Hostem byla Eliška Šuhaj, která vede skvělou Facebookovou skupinu Pes a volnočasové aktivity a tomuto tématu se věnuje i jako lektorka.

Možná je to téma, které na první dobrou bude působit jako něco neuchopitelného a pro někoho možná zbytečného, já jsem však přesvědčena, že znalost enrichmentu a jeho správné zařazení do života našich psů je jeden ze základních pilířů našeho spokojeného soužití se psy a především jejich života jako takového.

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

Líbí se vám podcasty Pejskárium a chcete je mít k dispozici ještě dříve včetně bonusů? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero!

 

V podcastu odkazujeme na:
skupinu Pes a volnočasové aktivity
knihu Ten nej život pro vašeho psa
stránka Canine Arthritis Management
dog TV
seminář Canine enrichment 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.