Borderky jsou jedním z nejoblíbenějších plemen nejen v ČR a taky si rozhodně zaslouží samostatný díl podcastu. Už proto, že by mohl pomoci těm, kteří o pořízení borderky uvažují.
Hostem tohoto dílu podcastu byla Veronika Tvrdá z Border collie club Czech republic.

V podcastu se dozvíte:

 • kde plemeno vzniklo
 • k  jaké práci bylo vyšlechtěno
 • jaké jsou jeho povahové rysy
 • jak jsou na tom se zdravím
 • pro koho jsou a nejsou vhodní
 • jakým aktivitám se lze s borderkou věnovat

V podcastu doporučujeme:

Partnerem téhle epizody podcastu je e-shop Dogfitness.cz, tenhle super e-shop můžete sledovat taky na Facebooku a Instagramu.

 

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

 

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

A jestli ještě nesledujete Pejskárium na Instagramu nebo Facebooku, šup tam!

6 Replies to “Border kolie

 1. Moc povedený podcast. Líbí se mi nápad rozebrat určitá plemena v jednom díle podcastu. Taky bylo parádní představení samotné Borderky, ne jen jako neúnavného cvoka workoholika, ale taky klidného parťáka. Další psi bych doporučil určitě další známá ,,módní plemena” (Německý ovčák, Labrador, Bígl, Jack Russel..).
  Jen tak dál 🙂

  1. Díky, Adame, mám radost, že se podcast líbí. Některá další plemena už vyšla a chystám samozřejmě pokračování 🙂

 2. Skvělý podcast, jako majitelka dvou borderek můžu jenom doporučit dále! A super výběr hosta.

 3. Áno aj ja mám borderku a nevenovala som sa jej a nebola taká aktívna no ako som sa jej začala venovať už to bolo iné samozrejme prišli také chvíľky kedy by som sa najradšej rozplakala ale spoločne sme to zvládli a ide nám to veľmi dobre a super podcast len tak ďalej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.