Titulek tohoto dílu ani zdaleka nevystihuje to, co všechno v něm najdete.

Je to příběh o adopci psa, kterého několik lidí vrátilo, příběh o bezpodmínečné lásce a přijímaní druhých i s jejich “stinnými” stránkami. Příběh o tom, jak se někdy cesty lidí propletou tou nejkrásnější náhodou.

V podcastu zmiňujeme: 

Jestli máte apple zařízení, podcast si můžete pustit tady, najdete ho taky na Spotify a nebo prostě klikněte na přehrávač:

 

 

Tato epizoda má také bonusovou část, ve které pro vás Terka připravila tipy na výlety se psem v Praze i mimo ni.

K bonusu získáte přístup po připojení se do platformy Herohero, kde najdete Pejskárium fanklub.

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na www.pejskarium.cz!

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

2 Replies to “Adopce psa a dočasná péče

  1. Díky za úplně fantastický podcast, tady fakt nechybělo vůbec nic, díky strašně moc! Olivera zdraví tři adoptované malé příšerky, zažili jsme už nemoci, ničení nábytku, strach ze samoty, strach z lidí, ze psů, noční můry, paniku i staré šrámy na těle, které už nikdo nezahojí. Ale potvrzuju, že to stojí za to a kdybychom do toho měli jít znovu, tak bez váhání 🙂 Fakt díky za super rozhovor!

  2. Super rozhovor! Úplně mi mluvíte z duše… V roce 2007 jsem adoptovala voříška z útulku, kterého tam už také jednou vrátili, protože ho nezvládali… Ano, prvních 14 dní bylo strašných, ale nikdy mě ani na vteřinu nenapadlo dát ho pryč! Vždyť jsem ho chtěla, tak tady ho mám a musím se snažit. A pak se vše začalo zlepšovat a nakonec se z něj stal ten nejúžasnější pejsek na světě, můj osudový pejsek. Takže stačí jen vydržet a pokud to s tím pejskem myslí dotyčný opravdu vážně, odměna ho nemine :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.