Po skvělých reakcích na společný podcast s veterinářkou Sabinou Blahutovou, která učí na střední veterinární škole a věnuje se aktuálně fyzioterapii psů jsme se rozhodly zprostředkovat trochu “psí biologie” i těm, kteří už dávno nejsou školou povinní. V biologii psa je totiž řada témat, které stojí za to poznat a pochopit blíže, aby se náš pes mohl těšit pevnému zdraví, dbali jsme na prevenci a v případných krizových situacích uměli rychleji rozpoznat případný probléma  adekvátně na něj reagovat,

Se Sabinou jsme probraly hned několik témat, se kterými se může v životě s pejskem setkat většina z nás a může se nám velmi hodit pochopit je blíže a v souvislostech,

Pojďte se na pár hodin virtuálně vrátit do školní lavice a naučit se skutečně praktické věci.

Webinář už proběhl, ale je možné zhlédnout záznam. Po vyplnění fakturačních údajů a zaslání platby vám dorazí do e-mailu instrukce pro přehrání.

 

Pro koho je akce vhodná? 

Webinář je vhodný pro všechny kategorie pejskařů, kteří chtějí o trochu blíže poznat biologii svého psa se zaměřením na praktické věci využitelné ve společném životě.  Webinář je veden interaktivní formou, rozdělen několika přestávkami. Následujících 14 dní po přenosu máte možnost se vrátit k záznamu.

 

Co se budeme učit?

Webinář bude zaměřen na základní seznámení s anatomií psa domácího se zaměřením na ty části, se kterými se pejskaři nejčastěji potýkají v souvislosti s péčí o svého psa. Díky tomuhle webináři budete mít možnost lépe pochopit souvislosti jednotlivých menších témat, na která je webinář rozdělen a dozvědět se jak se postavit k prevenci, abyste pokud možno nemuseli řešit problémy související s jednotlivými tématy.

 

Témata, kterým se budeme věnovat:

 • jehlový reflex
 • brachyocephalický syndrom
 • torze žaludku
 • termoregulace / přehřátí
 • kousné rány a jejich ošetření
 • svalová soustava a příprava na výkon
 • zuby a péče o ně
 • psí tlapky a péče o ně
 • anální žlázy

 

Praktické informace

 • ⏰ délka záznamu 4 hodiny (2 přestávky 10 minut)
 • 💵 cena – 500 Kč

200,- z ceny záznamu jsme se rozhodli věnovat spolku Psí senioři v nouzi <3

Přihláška:

 

Akce již proběhla, k dispozici je záznam, který si můžete zakoupit vyplněním níže uvedeného formuláře. Odkaz na záznam vám přijde po připsání platby na účet e-mailem.

 

* údaje označené hvězdičkou jsou povinné
** OBCHODNÍ PODMÍNKY

Cenu záznamu – 500 Kč uhraďte prosím do 7 dnů od vyplnění formuláře na účet 1237453010/3030. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno, případně e-mail k identifikaci platby.  Instrukce ke sledování webináře a faktura vám přijde do e-mailu, jakmile bude platba připsána na účet.

 

2 Replies to “WEBINÁŘ – Anatomické minimum pro pejskaře – MVDr. Sabina Blahutová

 1. Dobry den prosim nemuzu dohledat kdy se webinar ma uskutecnit dekuji za info Jana

  1. Krásný den, Jani, webinář už proběhl, aktuálně je možnost koupit si záznam a podívat se na něj zpětně 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.