Pejsktrek

Zatoč s nudou! Poznej krásné kouty České republiky a vydej se na dobrodružný výlet nejen do přírody, ale taky do světa psů!

https://www.pejskarium.cz/wp-content/uploads/2020/05/DSC02145.png

Dochází vám nápady kam vyrazit na venčení? Chcete zažít výlet jinak? Vrátit se trochu do dětských let, hrát si a dozvědět se něco nového o psech?

Tahle Pejskárium novinkafunguje bez ohledu na to, kdo má kdy čas a chuť vyrazit na výlet, něco se dozvědět, vyčistit si hlavu a strávit skvělý čas v přírodě sám, nebo třeba s partou kamarádů!

Pejsktrek je “instantní” výlet pro pejskaře. Je to takový hybrid mezi túrou, hrou a vzdělávací akcí. Na začátku dostanete popis trasy a místo první schovky s instrukcemi co a jak dál. Vaším úkolem bude najít několik stanovišť, na každém se dozvědět zajímavosti ze světa psů a uhádnout odpověď na otázku, která vám prozradí úkryt dalšího kola.
Trasy budou postupně přibývat a tak si na své přijdou všichni, ať už preferujete delší, kratší, složitější nebo jednodušší, kolem Prahy nebo mimo civilizaci.

Co všechno se dozvíte předem?

Kola
Je na trase nějaká cyklostezka nebo velký pohyb cyklistů?
Výhledy
Jsou tam výhledy do krajiny?
Doprava
Jak se tam dostanete?
Děti
Je trasa vhodná i pro děti nebo kočárky?
Jídlo
Dá se po cestě někde najíst?
Kopce nebo roviny?
Jak náročná je cesta, je spíš po rovinách nebo kopcích? Pro jaké turisty je a není vhodná?
Socializace
Jsou po trase nějaké speciální příležitosti k socializaci nebo učení psa?
Délka
Jak je trasa dlouhá?

Jak to bude probíhat?

Pejsktrek si koupíte vyplněním formuláře na stránce příslušné trasy (první Pejsktrek zde), po přijetí platby na účet vám do mailu přijde potvrzení a pdf návod, jak celou hru hrát. Aby pro vás byla cesta co nejpohodlnější, dozvíte se všechny varianty, jak se na místo dostat a co vás přesně čeká.

V průběhu cesty bude hledat schované nádobky s ukrytým QR kódem, který načtete telefonem a zobrazí vám informace k jednotlivým stanovištím.
Každá trasa bude jiná stejně tak počet a vzdálenost stanovišť. Nejde ale o žádnou soutěž na čas a největší množství vyluštěných hádanek. Cílem je, abyste si užili hezký výlet sami nebo s přáteli a byl taky prostor pro kochání se přírodou a další radosti.
Pokud se kdekoliv na cestě zaseknete se správnou odpovědí na otázku, která odemyká návod k dalšímu stanovišti, budete moct využít “záchranného člunu” a nechat se podat.
Do možnosti získat odměnu za účast se ale automaticky zapojí všichni, bez ohledu na to, jestli se nechali podat nebo celou trasu vyluštili sami.

Je jen na vás, zda se na cestu vydáte samostatně, nebo třeba s partou kámošů a kdy vyrazíte.

Cena bude jednotná bez ohledu na to, jestli půjdete sami nebo v deseti.