Záznamy přednášek z Pejskárium konferencí

Nestihli jste konferenci?

Užijte si kompletní záznamy všech přednášek ve Full HD rozlišení, s kvalitním zvukem i celou prezentací jednotlivých řečníků 😉

Používáme systém SlidesLive, kdy je levá část obrazovky vyhrazená záběrům na řečníka a vpravo běží všechny stránky jeho prezentace tak, jak je ukazoval i divákům během přednášky. TOP!

https://www.pejskarium.cz/wp-content/uploads/2019/10/screen.jpg

Konference I. + II.

Pes je skvělá šance pro váš rozvoj

Videa lze zakoupit jednotlivě za 299 Kč nebo jako kolekci pěti videí z jednotlivých konferencí za zvýhodněnou cenu 999 Kč.. Počet zhlédnutí je neomezený, přístup k videím už máte navždy – k informacím se tak můžete stále vracet a postupně je zpracovávat.

Společné soužití psa a člověka
Mgr. Pavla Dušková

Málokdo se dokáže s diváky sblížit tak jako Pavla. Mluví nahlas o situacích a pocitech, které zažíváme dennodenně, ale buď nad nimi vůbec nepřemýšlíme, nebo se je stydíme přiznat. Jedna z nejlépe hodnocených přednášek z první konference.
Pavla má vystudovanou Pedagogickou fakultu UK v Praze a živí se jako trenérka psích sportů, především agility a obedience. Přednáška má 52 minut.

To chci!
Jak zlepšit fyzičku na procházkách se psem
Mgr. Lukáš Zaspal

Úžasnou vlastností Lukáše je, že přemýšlí nad tím, koho trénuje. Svojí přednášku proto nezahltil radami, jak se co nejvíce zničit, ale spíše kde začít, proč a jak sám sebe motitovat. Ukázka ostatně mluví za vše 🙂
Také Lukáš vystudoval Pedagogickou fakultu UK v Praze a živí se jako trenér. Celé video má 43 minut včetně bonusu natočeného v exteriéru – ukážeme si pět základních cviků a čeho se vyvarovat.

To chci!
BARF – krmení psa syrovou stravou
Ing. Pavlína Vazdová

Větší výbuchy smíchu v žádné z dalších přednášek nenajdete. Pavlína na druhou stranu dobře ví, že život není jen legrace, a celou svojí prezentaci naplnila radami, údaji a zkušenostmi, které jen tak někde nenajdete.
Přes čtvrt století se věnovala chovu Bearded kolií a Portugalských vodních psů, dnes už se označuje za „nechovatelku“. Zootechnička, výživová poradkyně a autorka celé řady článků. Přednáška má 54 minut.

To chci!
První pomoc psovi
MVDr. Pavlína Pšeničková

Zkušená veterinářka Pavlína měla jedno z nejsložitějších témat – čeho si všímat u svého psa, co nepodceňovat a z čeho naopak nešílet. Po takto tenkém ledě prošla brilantně a naplnila celý čas maximem praktických informací, které by jinak bylo složité i vygooglovat.
Absolvovala na fakultě veterinárního lékařství v roce 2002. Dříve ordinovala např. ve veterinární nemocnici Libuš nebo Grinvet. Přednáška má 55 minut.

To chci!
Agresivita psů
Ing. Jakub Beran

Na Kubu směřovalo asi nejvíce dotazů, před samotnou konferencí i po ní. Kromě 54 minut samotné přednášky se tak můžete těšit ještě na 19minutový bonus otázek a odpovědí, které jsme společně dotočili v jedné kavárně.
Jakub je profesionální trenér psů, překladatel a autor mnoha článků se zaměřením na behaviorální analýzu a její aplikaci v tréninku zvířat. Kromě výcviku psů a jejich majitelů hlavně v oblasti problémového chování se věnuje popularizaci této metody.

To chci!
Přírodní léčba a prevence
Michal Babka

Jak léčit psychické i fyzické neduhy pomocí přírodních látek? Kde všude pomáhá aromaterapie a s jakými výsledky?
Michal se trhnul od původního povolání, když chtěl pomoci svému nemocnému pejskovi a jel čerpat informace o aromaterapii do USA. Od té doby se jí už řadu let věnuje naplno. Je také průkopníkem zoofarmakognozie u nás a se svým týmem pomáhá přírodním způsobem řešit psychické i fyzické trable pejsků. Přednáška má 1 hodinu 25 minut.

To chci!
Michal Babka Dokonalá láska
Helena Hejzlarová Hersenwerk
Hersenwerk – psí hlavolamy
Ing. Helena Pozníčková Hejzlarová

Jak pomocí doma vyrobených hlavolamů překonávat strach, stres na Silvestra, hyperaktivitu, příznaky stáří a další potíže?
Ing. Helena Hejzlarová je hlavním instruktorem a vedoucí Hersenwerku pro Českou republiku a také spoluautorkou knihy Hersenwerk pro psy. Přednáška má 57 minut.

To chci!
Péče o pohybový aparát
MVDr. Veronika Gesierichová

Jak pečovat o pohybový aparát svého parťáka a jaké zásady dodržovat?
MVDr. Veronika Gesierichová úspěšně ukončila studium veterinárního lékařství, je trénérkou lidsko-psích týmů v oblasti pozitivního upevňování a doporučenou terapeutkou Dornovy metody pro zvířata. Zabývá se péčí o pohybový aparát psích sportovců. Je jedním z předních českých odborníků na Dog fitness. Přednáška má 1 hodinu 21 minut.

To chci!
MVDr. Veronika Gesierichová Dogfitness
Šimon Cipro Běhej se psem
Běh a zimní sportování se psem
MUDr. Šimon Cipro

Jak udržet sebe i psa v kondici také přes zimu? Jak začít běhat se psem a jak nastavit trénink tak, abychom se společně stále posouvali dál?
MUDr. Šimon Cipro jezdí a běhá se psy v zápřahu více než 10 let. Úspěšně se účastní mezinárodních závodů, je mistrem České republiky a má i dva cenné kovy z mistrovství Evropy. Věnuje se pořádání závodů a propagací canicrossu, o kterém si myslí, že je to nejlepší způsob, jak zdvihnout psy i lidi z gauče. Přednáška má 1 hodinu 3 minuty.

To chci!