Konference Pejskárium II. – Mise: Šťastný pes

PEJSKÁRIUM KONFERENCE II.


MISE: ŠŤASTNÝ PES

https://www.pejskarium.cz/wp-content/uploads/2019/10/wiki7.png

PŘEDNÁŠKY | WORKSHOPY | NETWORKING

Vydejte se na misi, jejímž cílem je šťastný pes. Užijete si den plný přednášek a praktických workshopů narvžený pro všechny pejskaře, ať už v tom lítáte až po uši, nebo jste začátečník.

Učit se budeme od největších českých odborníků, na praktických workshopech si vyrobíme parádní dárek pro pejska a čas bude i na společné seznámení. Jako host dorazí třeba youtuberka Viki z kanálu “Ako so psom”, ale i další trenéři, psí fotografové a další zajímavé osobnosti české kynologie.

Sobota 30.11.2019

Impact Hub Praha

Sledujte aktuální info, videa a rozhovory
v události na Facebooku

Jak to dopadlo?

Záznamy všech přednášek lze zakoupit zde.

MISE, KTEROU DOTÁHNEME

Čtyři odborníci, jejichž jména zná skoro každý pejskař. Jeden celý den nadupaný vzděláváním, zábavou a inspirací. Na čtyřech přednáškách si povíme o tom, jak se popasovat s psychickým nebo fyzickým problémem našeho pejska pomocí přírodních látek, jak zabavit staříka i hyperaktivce a rozvíjet společný vztah s naším psem, jaké sporty si můžeme užívat v zimním období a jak při fyzických aktivitách se psem nenadělat víc škody než užitku a správně pečovat o jeho pohybový aparát.
Síly na vzdělávání načerpáme během přestávek na dvou praktických workshopech a břicha si naplníme parádním občerstvením.

9:00
Otevíráme
Dost času zabrat nejlepší místa! Pejsky nechte doma, tahle akce by je stejně nebavila 😉
9:20 až 9:30
Úvodní slovo
Přivítání, sebedojetí, však to znáte.
9:30 až 11:00
Přírodní léčba a prevence
Michal Babka | Jak léčit psychické i fyzické neduhy pomocí přírodních látek? Kde všude pomáhá aromaterapie a s jakými výsledky?
11:00 až 11:30
Workshopy
Kopněte do sebe první kafe a užijte si jeden z workshopů.
11:30 až 12:30
Hersenwerk – psí hlavolamy
Ing. Helena Hejzlarová | Jak pomocí doma vyrobených hlavolamů překonávat strach, stres na Silvestra, hyperaktivitu, příznaky stáří a další potíže?
12:30 až 13:30
Obídek
Granule nečekejte, vaří opět famózní Caterinc 😉
13:30 až 15:00
Péče o pohybový aparát
MVDr. Veronika Gesierichová | Cvičení na balančních pomůckách, protahování, masáže, Dornova metoda. To všechno jsou způsoby, jak udržet psího parťáka v kondici, ať už se s ním věnujete závodně nějakému sportu, nebo máte staříka a chcete, aby zůstal v co nejlepší kondici. V téhle přednášce se dozvíte, co všechno můžete se svým psem dělat svépomocí, jaké jsou zásady bezpečné prevence a kde všude má dogfitness své místo.
15:00 až 15:30
Workshopy
Kafe do druhého kolene a další série workshopů.
15:30 až 16:30
Běh a zimní sportování se psem
MUDr. Šimon Cipro | Jak udržet sebe i psa v kondici také přes zimu? Jak začít běhat se psem a jak nastavit trénink tak, abychom se společně stále posouvali dál?
16:30 až 17:00
Networking
Všechno to vstřebáme, dojíme co zbylo, rozdáme telefonní čísla a jdeme domu venčit!

WORKSHOPY

Pauzy v programu můžete využít na kafe a pokec s ostatními, ale také k aktivnímu relaxu na dvou praktických workshopech. Vlastnoručně si vyrobíte zdravé pamlsky pro svého pejska a vytvoříte originální dózu na granule nebo odměny přesně podle svých představ.
Během dne bude možnost ulovit autogramy do knížek našich přednášejících, Šimona Cipro a Heleny Hejzlarové a samozřejmě pro vás chystáme i jedno překvápko B-)

Elitní řečníci na slovo vzatí

Přednášky opět povedou ti nejlepší ve svých oborech:

Agent: Michal Babka

Taktika: Prevence a terapie potíží za pomoci přírodních látek
Speciální dovednost: Samoléčení pomocí esenciálních olejů, hydrosolů aj.

V ČR byste těžko hledali většího odborníka na využití přírodních látek pro psy než Michala Babku. Michal se úplně trhnul od původního povolání, když chtěl pomoci svému nemocnému pejskovi a jel čerpat informace o aromaterapii do USA. Od té doby se jí už řadu let věnuje naplno. Je také průkopníkem zoofarmakognozie u nás a se svým týmem pomáhá přírodním způsobem řešit rozličné psychické i fyzické trable pejsků. Před 10 lety, kdy nebylo snadné bourat zkostnatělé osnovy, založil projekt Dokonalá láska. Dnes se díky němu přidává k využívání přírodních látek ve prospěch zvířat stále více veterinářů, chovatelů, psychologů, trenérů a dalších specialistů.

Agentka: MVDr. Veronika Gesierichová

Taktika: Šťastný pes je ten, pro kterého je pohyb radostí, a k tomu mu může pomoct i jeho páníček
Speciální dovednost: Dornova metoda, cvičení na balančních pomůckách (dogfitness)

MVDr. Veronika Gesierichová úspěšně ukončila studium veterinárního lékařství, je trénérkou lidsko-psích týmů v oblasti pozitivního upevňování a doporučenou terapeutkou Dornovy metody pro zvířata. Zabývá se péčí o pohybový aparát psích sportovců. Je jedním z předních českých odborníků na Dog fitness. Pořádá pravidelné tréninky, víkendové intenzivky i letní výcvikové tábory. Se svými třemi psy se věnuje především dogfrisbee a baví se navzájem učením triků.

Agentka: Ing. Helena Hejzlarová

Taktika: Ke šťastnému psovi za pomoci hlavolamů na míru pro každého psa i situaci
Speciální dovednost: Naučit páníčky lépe porozumět svým psům, překonat společně strach, hyperaktivitu i příznaky stáří

Ing. Helena Hejzlarová je hlavním instruktorem a vedoucí Hersenwerku pro Českou republiku a také spoluautorkou knihy Hersenwerk pro psy. Helena studovala marketingovou komunikaci, ale už řadu let se věnuje výcviku psů. Začínala prací s pejsky v útulku a jako instruktorka v psí školce, teď několik let vede vlastní lekce. Kromě Hersenwerku se věnuje také výcviku za pomoci pozitivního posilování, canicrossu, Dog Pulleru a záchranářskému výcviku.

Agent: MUDr. Šimon Cipro

Taktika: Ke šťastnému psovi skrz společné sportování během celého roku
Speciální dovednost: ke psím sportům dovede i toho největšího skeptika a lenocha

MUDr. Šimon Cipro jezdí a běhá se psy v zápřahu více než 10 let. Úspěšně se účastní mezinárodních závodů, je mistrem České republiky a má i dva cenné kovy z mistrovství Evropy. Věnuje se pořádání závodů a propagací canicrossu, o kterém si myslí, že je to nejlepší způsob, jak zdvihnout psy i lidi z gauče. V posledních letech vede tréninky běhu se psem, které mu daly zkušenosti se všemi typy psů i výkonnostních kategorií běžců, které předává dál. Je zakladatelem úspěšného projektu Běhej se psem a autorem stejnojmenné knihy.

Rezervace vstupenek

Nákup vstupenek je možný přes portál GoOut. V ceně je vstup na všechny přednášky a workshopy, teplé / studené nápoje a lehké občerstvení po celý den, výrobky z workshopů a záznam všech přednášek. VIP vstupenky obsahují navíc oběd z dílny Caterinc.

Cena vstupenky: 990 Kč (1190 Kč VIP)
Ze 100 vstupů zbývá: 3 místa

Nechcete být na místě celý den? Záznam všech přednášek je v ceně!

AKCE JIŽ PROBĚHLA

30.11.2019
Impact Hub Praha
Drtinova 557/10, Praha 5 – Smíchov, 150 00
Pořádá Tereza Hošková za server Pejskárium.cz, IČ: 04444957

Impact HUB Praha

PARTNEŘI KONFERENCE

Chcete se přidat? Napište nám na e-mail terka@pejskarium.cz

https://www.pejskarium.cz/wp-content/uploads/2019/10/logo_majlo_final_3_tr-1-1.jpg
Hewlett Packard
Funky Dog
Nousin.cz
Caterinc
Radecha.cz
INTERSPECIES COMMUNICATION ASSOCIATION
Běhej se psem
Hersenwerk pro psy
Tašky.cz
Loype
Dogfitness
Dokonalá láska
https://www.pejskarium.cz/wp-content/uploads/2019/02/ecanis.jpg

Mediální partneři:

https://www.pejskarium.cz/wp-content/uploads/2019/10/Bez-názvu-2.jpg
Časopis HAF & MŇAU
Psí sporty

A děkujeme za odkazy:

Kudy z nudy
GoOut

Pár věcí na závěr

  • • konference není určena pro účastníky se psy, svého pejska prosím nechte doma (neplatí pro asistenční psy)
    • vyhrazujeme si právo změny lektora, data a místa konání akce z organizačních a provozních důvodů, v takovém případě vás hned informujeme e-mailem a samozřejmě budete mít možnost stornovat vstupenku
    • vyhrazujeme si právo akci zrušit z provozních nebo organizačních důvodů a při nenaplnění minimální kapacity, v takovém případě vám bude vstupné vráceno přes portál GoOut, který zajišťuje vstupenky na akci
    • storno vstupenky není v rámci podmínek prodejní sítě možné, pokud nemůžete na akci dorazit, můžete vstupenku přenechat náhradníkovi nebo využít záznamy přednášek, které jsou v ceně každé vstupenky
    • v rámci účasti na akci od nás dostanete záznam přednášek a několik tištěných materiálů, které splňují znaky autorského díla ve smyslu Autorského zákona, a jsou tak chráněny – žádný z těchto materiálu nesmí být bez předchozího souhlasu organizátora nebo autora jakýmkoliv způsobem dále kopírován nebo šířen

Kompletní obchodní podmínky týkající se vstupenky na akci najdete na GoOut.net.