Konference Pejskárium I. – Pes je šance pro tvůj rozvoj

Pejskárium konference

aneb pes je skvělá šance pro váš rozvoj!

přednášky  |  workshopy  |  networking

Užijte si den s pěti přednáškami a třemi praktickými workshopy pro všechny pejskaře, ať už v tom lítáte až po uši, nebo jste pejskař začátečník. Tématy jsou
první pomoc, výchova a výcvik, psychologie, výživa a jeho i vaše kondice.

  • Sobota 2.března 2019
  • V Impact Hubu Praha

A takhle to celé dopadlo:

Záznamy všech přednášek lze zakoupit zde.

Vyberte si dárek! K dalším 20 vstupenkám odborná knížka

Sledujte aktuální info a videa v události na Facebooku

Jaký pán, takový pes?
Prochází láska žaludkem?
Pes který štěká, nekouše?
Přeje štěstí připraveným?
Kdo si hraje, nezlobí?
Haf
S granulkami nejdál dojdeš?
Jak být fit jak vlk?

Nadupaný den plný odpovědí

5 odborníků na výcvik, výživu, zdraví a kondici roztočí v sobotu 2.3.2019 sérii přednášek, které vás a vašeho pejsana posunou zase o kus dál. Přidáme tři workshopy, u kterých se odreagujete, naučíte se vyrábět hračku pro svého pejska a umíchat přírodní odpuzovač hmyzu pro vás oba, což se bude už docela brzo hodit. Naučíte se porozumět signálům psa, dozvíte se, že jeho nevhodné chování často vychází od páníčka, zlepšíte si fyzičku během každodenních procházek a nebo si třeba ukážeme, jaké jsou výhody krmení syrovou stravou místo klasických granulí.

9:00
Otevíráme
Dost času zabrat nejlepší místa! Pejsky nechte doma, tahle akce by je stejně nebavila 😉
9:30 až 9:40
Úvodní slovo
Přivítání, děkovačky, však to znáte.
9:40 až 10:30
První pomoc
Zkušená veterinářka MVDr. Pavlína Pšeničková vám poradí, jak vybavit lékárničku pro psa, jak se zachovat v případě nejčastějších zdravotních trablí pejska a pomůže poznat, kdy můžete s problémem počkat do druhého dne, a kdy to fakt hoří.
10:30 až 11:00
Workshopy
Kopněte do sebe první kafe, zkuste si vyrobit hračku pro pejska, nebo umíchat přírodní antiparazitní lektvar pro sebe i chlupáče.
11:00 až 12:00
Agresivita
S trenérem Ing. Jakubem Beranem si odpovíme na otázky jak naplnit potřeby psa v běžném životě, abychom jeho agresivitu v různých podobách nemuseli vůbec řešit, ale taky jak se zachovat, když už nám to někde skřípe.
12:00 až 13:00
Oběd a workshopy
Dost času nabrat síly na odpolední část, pokecat s ostatními, nebo si poslechnout nejlepší tipy na focení psů na fotícím workshopu.
13:00 až 14:00
Společné soužití
Trenérka psích sportů a koučka nás lidí Mgr. Pavla Dušková vám prozradí svůj recept na balanc mezi odpočinkem i aktivitou pro nás i pejska a odtajní jak to myslí se svým mottem "přes psy k lidem, skrze psy k sobě"
14:00 až 14:45
Jak zlepšit fyzičku
Venčení zabere klidně i dvě hodiny času denně, tak proč to pořádně nevyužít? Špičkový trenér Mgr. Lukáš Zaspal připravil soubor cviků přímo pro pejskaře, díky kterým na procházkách nastartujeme svoji fyzičku.
14:45 až 15:15
Workshopy
Kafe do druhého kolene a další série workshopů.
15:15 až 16:15
BARF
S výživářkou a zootechničkou Ing. Pavlínou Vazdovou si řekneme jaké má krmení barfem výhody, ale i rizika, jak vybrat správný zdroj masa a vyvrátíme největší mýty o krmení syrovou stravou. A jak známe Pavlínu, nudit se určitě nebudeme!
16:15 až 17:00
Networking
Vše máme za sebou, čas nechat to v sobě uzrát a popovídat si s dalšími pejskaři. Potkáte nové přátele na venčení?

Tři přestávky, tři workshopy

Během každé pauzy si buď můžete dojít na kávičku a popovídat s ostatními, nebo navštívit jeden z našich workshopů. Vyrobíte si přetahovadlo pro svého pejska, namícháte zcela přírodní (a účinný) repelent a také prozradíme tipy jak fotit pejsky a které aplikace vám pomůžou v úpravě fotek v mobilu.

Lektorská smetánka z celé ČR

Přednášky povedou skuteční odborníci ve svých oborech:

Mgr. Pavla Dušková

Pavla je trenérka psích sportů - především agility a obedience. Díky touze být užitečnější na cestě svých klientů za jejich cíli objevila koučink lidí, kterému se dnes věnuje vedle trénování pejsků. Zajímá se o to, jak lidská energetika a psychika ovlivňuje tu psí, připravuje řadu seminářů během celého roku a pomáhá lidem budovat vztah s jejich pejsky, když to třeba trochu drhne. Rozhovor najdete zde

Ing. Jakub Beran

Jakub je profesionální trenér psů, překladatel a autor mnoha článků se zaměřením na behaviorální analýzu a její aplikaci v tréninku zvířat. Kromě výcviku psů a jejich majitelů hlavně v oblasti problémového chování se věnuje popularizaci a šíření této metody mezi trenéry psů, papoušků a dalších exotických zvířat, ale také odborníky z oblasti vzdělávání lidí a sociální práce.

Mgr. Lukáš Zaspal

Lukáš - absolvent Karlovy univerzity, oboru tělesná výchova a sport se už více než 10 let se věnuje trénování všech, kterým záleží na svém zdraví a dobré fyzické kondici. Možná by se hodilo prozradit, že je držitelem dvou Guinessových rekordů, boxer a trenér profesionálních sportovců, no prostě úspěchů má triku spoustu. My ho ale obdivujeme hlavně proto, jak komplexně se lidským tělem zabývá a řekli jsme si, že ho prostě musíte poznat taky! Rozhovor najdete zde

MVDr. Pavlína Pšeničková

Absolvovala na fakultě veterinárního lékařství v roce 2002. Dříve ordinovala např. ve veterinární nemocnici Libuš nebo Grinvet. V současné době je na mateřské dovolené a když je potřeba, léčí svoji smečku :-). Rozhovor najdete zde

Ing. Pavlína Vazdová

Přes čtvrt století se věnovala chovu Bearded kolií a Portugalských vodních psů, dnes už se označuje za „nechovatelku“. Zootechnička, výživová poradkyně a autorka celé řady článků v časopise Pes přítel člověka. A především sympatická pejskařka u jejíchž přednášek se nemáte šanci nudit! V týmu Maso od Amose sestavuje jídelníčky psům se specifickými potřebami.

Rezervace vstupenek

Nákup vstupenek je možný přes portál GoOut. V ceně je vstup na všechny přednášky a workshopy, teplé / studené nápoje a lehké občerstvení po celý den, výrobky z workshopů a záznam všech přednášek. VIP vstupenky obsahují navíc oběd z dílny Caterinc.

Cena vstupenky: 1290 Kč (1490 Kč VIP)

Díky nakladatelství Plot si navíc můžete vybrat dárek: jednu z 20 knížek! Celý jejich list najdete na této stránce

AKCE JIŽ PROBĚHLA

Záznamy všech přednášek lze zakoupit zde.

2.3.2019
Impact Hub Praha
Drtinova 557/10, Praha 5 – Smíchov, 150 00
Pořádá Tereza Hošková za server Pejskárium.cz, IČ: 04444957

Impact HUB Praha

PARTNEŘI KONFERENCE

Chcete se přidat? Napište nám na e-mail terka@pejskarium.cz

Funky Dog
Nousin.cz
Caterinc
Radecha.cz
INTERSPECIES COMMUNICATION ASSOCIATION
Časopis HAF & MŇAU
eCanis.cz
Nadace na ochranu zvířat
Nakladatelství plot
Knihy Mementerra
Pythos

A děkujeme za odkazy:

Kudy z nudy
GoOut

Pár věcí na závěr

• konference není určena pro účastníky se psy, svého pejska prosím nechte doma (neplatí pro asistenční psy)
• vyhrazujeme si právo změny lektora, data a místa konání akce z organizačních a provozních důvodů, v takovém případě vás hned informujeme e-mailem a samozřejmě budete mít možnost stornovat vstupenku
• vyhrazujeme si právo akci zrušit z provozních nebo organizačních důvodů a při nenaplnění minimální kapacity, v takovém případě vám bude vstupné vráceno přes portál GoOut, který zajišťuje vstupenky na akci
• v rámci účasti na akci od nás dostanete záznam přednášek a několik tištěných materiálů, které splňují znaky autorského díla ve smyslu Autorského zákona, a jsou tak chráněny – žádný z těchto materiálu nesmí být bez předchozího souhlasu organizátora nebo autora jakýmkoliv způsobem dále kopírován nebo šířen

Kompletní obchodní podmínky týkající se vstupenky na akci najdete na GoOut.net.